PLANIFICATOR MATERIALE,Departamentul Logistica, Fabrica de centuri

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea necesarului de materiale;
- Pregatirea si lansarea comenzilor de materiale catre furnizori;
- Urmarirea livrarilor materialelor de catre furnizori;
- Mentinerea nivelului stocurilor de materii prime agreate de companie.

CERINTE

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Experienta in domeniul logisticii (aprovizionarea cu materiale si relatia cu furnizorii)-minim 1 an;
- Cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit);
- Cunoasterea limbii germane prezinta avantaj;
- Cunostinte de operare PC ( Pachetul MS Office );
- Persoana cu abilitati de comunicare, lucru ¿¿n echipa, atenta la detalii, disciplinata, constiincioasa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Posibilitatea de avansare profesionala;
- Conditii de munca la standarde internationale;
- Tichete de masa din prima zi de lucru;
- Servicii medicale gratuite;

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America