Personal Hotelier Grecia

US TRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROGRAMUL pe Grecia este un program de munca, calatorie si
distractie pe una dintre insulele grecesti.

Locurile de munca sunt in domeniul hotelier, restaurante si taverne pe insule precum, Creta,
Kos, Mykonos, Zakynthos, Corfu, Samos, Naxos, etc.
Pozitiile pe care se poate pleca sunt:
receptionist, ajutor de bucatar, ospatar, sofer, barman, chelnerita, salvamar, babysitter, camerista, gradinar,etc.

CERINTE

La acest program pot aplica toti care intrunesc urmatoarele conditii:
- au varsta intre 20 si 40 de ani;
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza;
- flexibili si doritori de o experienta unica pe una din insulele grecesti.

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur pe toata perioada programului;
- masa si cazarea gratuita;
- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului.
- posibilitatea de-a pleca in grup

Plaseaza forta de munca in Strainatate prin diferite programe de munca atat pentru studenti cat si pentru cei care au terminat studiile.