Ospatari/e , Barmani in Grecia

Fly Models & Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aprovizionarea si realizarea stocurilor si a disponibilului de marfa;
- Mentinere curatenie bar;
- Preluarea comenzilor si prepararea bauturilor (diferite retete pe baza de cafea si cocktailuri);
- Preluarea comnezilor, servirea clientilor si intocmirea notei de plata;
- promptitudine in servirea clientilor;
- Mentinerea standardelor si procedurilor de igiena;
- Curatenia si intretinerea echipamentelor de lucru.

CERINTE

- Experienta intr-un post similar;
- Orientare catre client;
- Limba engleza nivel avansat;
- Atitudine pozitiva, serviabilitate.

BENEFICII OFERITE

Oferim joburi in Grecia, peninsula Halkidiki, statiunea Hanioti, la hotel de 3*, in conditii foarte bune, pe sezon, cu posibilitate de prelungire.
Oferim salar atractiv, bilet de avion dus-intors, cazare, seriozitate.
Acceptam doar CV-urile insotite de poza si persoanele cu experienta in domeniu (ospatar sau barman).
Doar persoanele care indeplinesc conditiile cerute vor fi contactate.

Agentie de manechine si fotomodele, hostess, promote, sampling.