OPERATORI ASAMBLARE AUTOMATA - Angajeaza-te ACUM!!!

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o renumita companie multinationala din Arad, care produce electronice pentru tehnologia comunicatiilor

Noi oferim angajatilor nostri oportunitati de calificare si dezvoltare a carierei!

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- responsabil
- capabil de a lucra intr-o echipa
- disponibil pentru a lucra in schimburi
- cunostinte de baza operare PC
- cunostinte de limba engleza (nivel incepator)

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonus de prezenta/ productivitate de pana la 300 lei brut
- Tichete de masa de 8.31 Ron/zi
- Transport asigurat gratuit
- Traininguri si certificari gratuite
- Mediu de lucru occidental

Daca sunteti STUDENTI si doriti sa lucrati, aplicati ACUM!

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!