OPERATOR INTERVIU in Arad, Bacau, Braila, Buzau, Suceava, Satu Mare, Timisoara, Ploiesti

Firma de Publicitate si Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Realizarea interviurilor/ sondajelor de opinie pe strada, la domiciliul persoanelor fizice sau la sediul diferitelor firme;
¿Respectarea conditiilor si cerintelor proiectelor de cercetare a pietei;

CERINTE

¿Persoane cu sau fara experienta ca operatori sondaje de opinie;
¿Cu minim studii medii si interesate de o colaborare pe termen lung;
¿Energice, perseverente, responsabile, oneste, capabile sa comunice usor cu persoane de diferite varste si clase sociale;
¿Rezistente la munca de teren si interesate sa aloce 3-5 ore pe zi pentru interviuri/ sondaje;
¿Cu telefon fix sau mobil necesar comunicarii cu responsabilii de proiect;
¿Accesul internet si e-mail este binevenit.

BENEFICII OFERITE

¿Stagii de pregatire in domeniul cercetarii de piata si al sondajelor de opinie;
-Remuneratie in functie de cantitatea si calitatea muncii depuse;
¿Suplimente atractive atunci cand activitatea dvs este foarte buna, cand dovediti responsabilitate si aveti o colaborare de lunga durata cu compania;
¿Sprijin pentru initiativele dvs. profesionale

Companie de cercetare de piata angajeaza in regim de colaborare operatori de interviu (operatori sondaje de opinie) din Bucuresti si din toate resedintele de judet din tara