OPERATOR FACTURARE

SC A Classic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operare pe calculator in programul Pionier, gestiune si contabilitate primara, evidenta vanzari, listari NIR-uri si facturi;
- Procesarea comenzilor de intrare/iesire;
- Intocmirea situatiilor pentru intrari/ iesiri, rapoartelor de inventar;
- Gestionarea formularelor cu regim special;
- Intocmirea facturilor conform comenzilor primite;
- Intocmirea retururilor de marfa pe baza proceselor verbale;
- Intocmirea avizelor de insotire a marfii;
- Indosarierea documentelor emise;
- Asigurarea acuratetei inregistrarilor;
- Colaborarea cu responsabilul de gestiune pentru realizarea inventarului lunar.

CERINTE

- Studii medii de preferinta economice;
- Cunostiinte de contabilitate primara;
- Experienta de minim 1 an in facturare;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Cunostinte si abilitati de operare cu baze de date;
- Capacitate de analiza, organizare, prioritizare;
- Competenta, corectitudine, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial motivant si bonusuri in conformitate cu rezultatele cuantificabile obtinute;
* Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica, tanara, cu un ritm accelerat de dezvoltare;
* Posibilitate de dezvoltare personala si de avansare profesionala
* Suport in activitate si cursuri de perfectionare;
* Sistem de evaluare corelat cu performanta ce sustine dezvoltarea profesionala si recompensarea ei.

A CLASSIC: companie nationala specializata in importul si distributia de materiale electrice si corpuri de iluminat, nr.1 in Romania in distributia pe anumite zone si branduri din portofoliu.

Ca partener/distribuitor autorizat al unor marci de prestigiu
- PHILIPS Lighting - Olanda (surse si corpuri de iluminat),
- SIEMENS - Germania (aparataj electric, automatizari),
- LEGRAND - Franta, HAGER - Germania (aparataj si sisteme electrice, automatizari),
- BTICINO - Italia (aparataj electric, automatizari),
- GEWISS - Italia (aparataj electric, automatizari),
- ROMCAB, ICME (cabluri, conductori electrici),
- ORION-Austria, VOLTOLINA-Italia, AV MAZZEGA-Italia (corpuri de iluminat),
oferim o gama completa clientilor nostri si preturi de prima veriga – (importator direct/reprezentant autorizat) in piata.

www.aclassic.ro