Operator de interviu

Isra Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de cercetare de piata si sondaje de opinie angajeaza operatori de interviu pentru Bucuresti, pentru cercetari de piata si sondaje de opinie - completare de chestionare in teren.
Program flexibil.

CERINTE

- absolvent(a) studii medii (liceu) sau superioare;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- foarte buna capacitate organizatorica;
- disponibilitate zilnica pentru munca de teren;
- responsabilitate;
- respectarea termenelor de executie

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei primi certificate care sa ateste experienta dobandita prin activitatile la care participi;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;
Te poti adresa echipei noastre direct, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

DESCRIEREA FIRMEI

Institut de cercetare de piata