OPERATOR CONT

Banca Centrala Cooperatista CREDITCOOP Agentia Arad

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeşte şi verifică documentaţia pentru deschiderea conturilor de către clienţi;
- Oferă produse de economisire și servicii bancare pentru transferuri de fonduri clienților;
- Eliberează extrase de cont clienților, pentru tranzacțiile efectuate în conturile acestora;
- Efectuează recepția, autentificarea și acceptarea instrumentelor de plată fără numerar prezentate de clienți, pentru transferul de fonduri de la plătitor la beneficiar;
- Asigură procesarea încasărilor prin instrumente de plată fără numerar în conturile beneficiarilor.

CERINTE

- Licențiat al unei facultăţi cu profil economic
- Abilități foarte bune de comunicare și relaționare
- Capacitate de efort pentru realizarea obiectivelor, responsabilitate
- Constituie avantaj experiența în activitatea bancară
- Domiciliul în Arad

DESCRIEREA FIRMEI

organizatie cooperatista, institutie financiar bancara