OFITERI CREDITE PENTRU SUCURSALELE ARAD SI ORADEA

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor bancii;
-Vizitarea sediului clientilor, persoane juridice, in vederea mentinerii relatiei si colectarii informatiilor necesare analizei de credit;
-Analiza financiara a cererilor clientilor;
-Asigurarea recuperarii creantelor scadente, monitorizarea portofoliului de credite si mentinerea calitatii acestuia.

CERINTE

-Capacitate de analiza;
-Cunostinte de contabilitate;
-Abilitati de vanzare;
-Bune abilitati de comunicare si flexibilitate;
-Studii superioare in domeniul economic (finalizate);
-Experienta anterioara in vanzare constituie avantaj;
-Experienta anterioara in domeniul contabilitatii constituie un avantaj;
-Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de a-si construi o cariera intr-o companie internationala;
-Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
-Training de specialitate.

Our core business is to provide financing support to micro entrepreneurs as well as small and medium enterprises 9SME), including physical autjorized persons, family associations, SRL and other types of business activities. Applying a unique credit technology precisely tailored to the needs of our target group we aim to set new standards in business lending in Romania.