Office Assistant

Senini Cementiblok

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ocupa de relatiile cu furnizorii, clientii si institutii
- preia si transmite apeluri/mesaje telefonice
- raspunde solicitarilor generale primite din partea colaboratorilor
- se ocupa de organizarea si arhivarea documentelor precum si operarea în diverse registre de evidența.
-operarea de documente contabile, verificarea acestora, emiterea de avize, facturi. bon fiscal.

CERINTE

Cautam persoana pentru Office job, la sediul productiv din loc. Nadab, Jud. Arad, interesata de o colaborare pe termen lung.
Dorim sa colaboram cu o persoana dinamica, ambitioasa, serioasa, cu o atitudine pozitiva in vederea indeplinirii sarcinilor, adaptabila la munca in echipa.

BENEFICII OFERITE

- se va negocia in urma interviului.

Senini Cementiblok produce pavaje, boltari si borduri din beton.

Unitatea de productie ocupa o suprafata de 30 000 de metri patrati in parcul industrial din Nadab, Chisineu Cris, judetul Arad, pe aceasta suprafata a fost construita o hala de productie de 2200 mp.

Calitatea oferita de Senini Cementiblock este rezultatul pasiunii pentru propria munca, rezultatul know-how-ului investit si a cercetarii continue, cu scopul de a oferi o gama de produse cu un gust rafinat, cu finisaje si culori exclusive.