Agent vanzari

Bio Med Polar 2013 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Viziteaza patenerii existenti, potentiali si influentatorii din teritoriul alocat,
- Intocmeste baze de date cu clientii existenti si potentiali;
- Incheie contracte, realizeaza planul de vanzari
- Informeaza compania cu privire la ofertele si politicile comerciale ale competitorilor directi.
- Culege informatii despre piata de profil;
- Planifica activitatea de vanzare
- Promoveaza produsele companiei in acord cu strategia de vanzari ;
- Contribuie activ la implementarea strategiei de marketing si a celei de vanzari,identifica si propune directii noi de dezvoltare a afacerii;
- Intocmeste documentele de rapoartare a activitatii catre superiorul direct;
-- prospectarea continua a pietei;
- stabilirea intalnirilor;
- pregatirea si prezentarea ofertei;

CERINTE

- abilitati de negociere si prezentare;
- abilitati de comunicare si relationare;
- ambitie, perseverenta, competitivitate;
- orientare catre client si catre rezultat;
- cunostinte operare PC;

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet în acord cu performanta obtinuta.

Sintem o Companie la inceput de cariera. Scopul nostru este de a facilita bolnavilor, oamenilor suferinzi( care din pacate este intr-un numar tot mai mare), solutia de a preveni si a ameliora afectiunile ce ii deranjeaza.In acest scop incercam sa facem cunoscute noile produse de la Finclub,produse despre care putem spune cu mindrie ca depesc mult calitatile celor existente.