Medic Specialist Franta

medirama

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDIRAMA, firma de consiliere si mediere gratuita, recruteaza si plaseaza medici specialisti pentru spitale si clinici din FRANTA, BELGIA, Elvetia, Luxemborg 2010.
CERINTE: Cunostinte bune de Limba Franceza, Autorizatie de Libera Practica, Detinatori ai Certificatului de Conformitate pentru Uniunea Europeana (pana la data plecarii, si nu neaparat in momentul aplicarii pentru post).
OFERIM: Salarii Motivationale, Asistenta si Ajutor in toate Chestiunile legate de instalare, de obtinerea certificatului de conformitate, alte Bonusuri si Beneficii. Fara Comisioane.
Descrierea postului: Veti exercita functia de Medic Specialist intr-un cadru inalt calificat dintr-un spital sau clinica din Franta, Belgia, Elvetia, Luxemburg. In caz de incompatibilitate, firma noastra se angajeaza sa va gaseasca un alt post intr-o alta locatie.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Firma de mediere si consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca