Medic Primar / Specialist

ACCIPIENS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Medic Primar sau Specialist pentru urmatoarele specialitati: chirurgie generala, chirurgia vaselor, chirurgie plastica, chirurgie ORL, chirurgie oftalmologica, obstetrica-ginecologie, stomatologie, chirurgie BMF, cardiologie, interne, oftalmologie, ATI si neo-natologie.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata, norma intreaga doua schimburi si garzi scurte pentru spital si doua schimburi pentru cabinetele din ambulatoriul de specialitate. Cerinta esentiala: respectarea intru-totul a protocoalelor si ROI.
Posibiliati reale de a obtine venituri substantiale si transparente din p.d.v. fiscal. Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist si de a promova completeaza oferta noastra salariala.

Spital clinic privat, presteaza servicii medicale in ambulatoriul de specialitate, respectiv in spital prin sectiile de obstetrica-ginecologie, chirurgie generala si neo-natologie. Dotare conforma standardelor europene.