Marketing specialist

ALETHEIA MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei face parte dintr-o echipa de proiect menita sa aduca la viata un concept nou si unic in Romania.
Vei fi pus in situatia de a alterna sarcini care iti vor solicita cunostintele din domeniu dar si creativitatea si imaginatia. Toate acestea intr-un ritm alert si de foarte multe ori, contra cronometru. www.hrtrends.ro este inceputul. Restul va depinde in mare masura si de tine.

CERINTE

Candidatul ideal este pasionat de marketing fiind la curent cu cele mai noi tendinte in domeniul e-marketingului. Abil utilizator si navigator pe internet, este capabil sa coordoneze si sa ajute la crearea unor site-uri si materiale promotionale adaptate la diverse categorii de adresanti. Familiarizat cu notiuni de e-communicare, isi poate aduce contributia la elaborarea unor mesaje si instrumente de comunicare pentru un public tinta din mediul corporatist.

DESCRIEREA FIRMEI

Aletheia - integrated human resources services.