Manechine, Hostess, Promoter, Sampling

Fly Models & Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam manechine si manechini cu aspect fizic placut, inaltime peste 1,68 m, care participa la prezentari de moda, reprezinta imaginea unei firme, pozeaza pentru reclame publicitare, prezentare produs etc.
Cautam hostess pentru diferite evenimente, prezenta placuta, limba engleza obligatoriu, intampina oaspetii, capabila sa asimileze informatii noi in timp scurt,
Cautam promoteri pentru prezentare produs, asimileaza informatii despre produs, participa la evenimen de de genu degustari de vin etc.
Sampling: distributie materiale publicitare in diferite locati.
Animatoare: persoane energice, programe animatiein cluburi si discoteci.

CERINTE

Aspect fizic placut
Minimul de experienta in domeniu
Atitudine pozitiva
Persoana sociabila si comunicativa

BENEFICII OFERITE

Se plateste pentru fiecare eveniment in parte!

Fiecare candidat sa specifice pentru ce post aplica!

Agentie de manechine si fotomodele, hostess, promote, sampling.