Manager Zona

ALKA CO TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managerul Zona dezvolta afacerea Alka la nivelul zonei de responsabilitate conform Strategiei Companiei, avand ca principale atributii:
- Managementul distribuitorului,
- Managementul echipei de vanzari,
- Prospectarea continuu a pietei si up-datarea permanenta a bazei de date.

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Cunostinte foarte bune despre piata FMCG
- Experienta in conducerea echipei de vanzari
- Managementul timpului, al rutei si al resurselor
- Tehnici de vanzare si negociere
- Cunosterea limbii englze(fluent)
- Utilizare PC(WORD, EXCEL, Poewer Point, Internet)la nivel avansat,
- Permis de conducere catgoria B,
- Capacitatea de a lucra si de a conduce o echipa, rezistenta la stres si capacitate de lucru eficient la termene limita,

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie produse alimentare.

Compania este specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea, napolitane glazurate si neglazurate, biscuiti, ingrediente, precum si fructe uscate (dry fruit snacks) (seminte, fistic, migdale, mix de fructe uscate).
Grupul Alka este astfel structurat incat sa acopere toate zonele de business necesare, de la cercetare, productie, ambalare si distributie.