MANAGER VÂNZĂRI

CTF TOYS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm un Coleg cu experiență și tradiție în vânzarea directă, care:
• este capabil și dispus să formeze, dezvolte, să conducă și să motiveze o echipă de vânzări;
• este capabil să organizeze și să solicite finalizarea sarcinilor la termenele stabilite;
• cunoaște modul de abordare al clienților, este capabil și disponibil să dezvolte portofoliul de clienți actual al companiei;
• este dispus și deschis la dezvoltarea profesională continuă;
• este dispus la deplasări.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să cunoască MS Office și să posede permis de conducere categoria B și autoturism.
Deținerea unei firme sau PFA constituie un avantaj, însă nu este o condiție elimatorie.
Cunoașterea limbii maghiare sau germane constituie un avantaj, însă nu este obligatorie.
Trimite-ne CV-ul tău!
E-mail: ctf.ro@ctf-co.eu

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• sistem de comisionare & bonusare atractiv;
• oferte speciale;
• traininguri gratuite;
• produse direct de la Producător.

CTF Toys S.R.L. este o companie internaţională care se ocupă cu fabricarea şi comercializarea jocurilor educative și creative, a jucăriilor și decorațiunilor deosebite.