manager echipa

MINI LOT srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii superioare, prezentabil
- ambitios, dinamic, responsabil, organizat
- excelente calitati de comunicare si relationare,
- bun negociator, atent la detalii
- excelente calitati de lider
- atitudine pozitiva, optimist
- creativ, flexibil, consecvent
- capabil sa atinga si sa depaseasca target-ele
- rezistent la stres
- axat pe rezultate si pe nevoile clientului
- capabil sa creeze si sa coordoneze o echipa de succes
- capabil sa planifice si sa aplice su succes managementul timpului
- dornic de castiguri substantiale
- experienta anterioara in vanzari directe si in conducerea unei echipe reprezinta un atuu

CERINTE

- crearea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
- culegerea de informatii necesare ofertatii in functie de unicitatea clientului
- prezentarea si recomandarea produselor companiei in functie de nevoile si dorintele clientului
- orientarea catre indeplinirea la timp si in conditii optime a obiectivelor trasate
- participarea la toate activitatile curente ale echipei (sedinte, cursuri, seminarii, prezentari, comtetitii)
- activitatea in vanzari directe (asigurari, MLM, etc.) constituie un avantaj
- existenta unei echipe reprezinta un mare avantaj

BENEFICII OFERITE

- coordonarea unei echipe tinere
- cariera intr-o companie de succes cu posiilitati reale de avansare pana la treptele superioare de conducere
- traininguri permanente oferite de companie
- castiguri proportionale implicarii in aceasta afacere

CV-urile vor fi triate in funcie de competente.
Candidatii selectionati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta credite