Manager de produs

Inform Media Romania srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- informarea si cunoasterea in detaliu a produselor si solutiilor din portofoliu;
- colaboreaza si ofera suport echipei de vanzari – training intern, prezentari la client, planuri de lucru pe oportunitati, urmarirea oportunitatilor in curs;
- documenteaza oferte;
- gestioneaza proiectele de cercetare de piata, prin interactiunea cu clientii actuali si cei prospectati; identifica cerintele pietei;
- concepe, urmareste Business Plan;
- initiaza actiuni de promovare interne/externe.

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- cunostinte solide de marketing si vanzari
- experienta in Product Management/Marketing constituie avantaj
- persoana entuziasta, determinata, cu initiativa
- Abilitati de organizare ,comunicare si prezentare
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- cunostinte de MS Office

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- cursuri de pregatire profesionala
- oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala

Trust international media editorul publicatiilor - Jurnal Bihorean, Adevarul de Arad, Timis Expres, Arad Expres , Timpul,Cuvantul liber,Publitim,Bihari Naplo,Super Info