Manager de Produc¿ie pentru industria de Electronice (Sibiu)

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planific¿, organizeaz¿, coordoneaz¿ ¿i supervizeaz¿ desf¿¿urarea activit¿¿ii din produc¿ie conform obiectivelor;
- asigur¿ respectarea graficului de productivitate prin gestionarea eficient¿ a resurselor materiale ¿i umane implicate;
- prioritizeaz¿ sarcinile ¿i deleg¿ responsabilit¿¿i adecvat situa¿ional;
- adapteaz¿ solu¿iile rezolutive în raport cu standardele agreate de companie;
- ofer¿ suport echipei de ¿efi de schimb;
- informeaz¿ superiorul în leg¿tur¿ cu statusul activit¿¿ii de produc¿ie.

CERINTE

Clientul nostru, companie multina¿ional¿, lider în domeniul produselor ¿i sistemelor electrice ¿i electronice, produce echipament electronic pentru segmentul industrial ¿i unit¿¿i de control pentru aparatura de uz casnic.

- studii superioare tehnice absolvite;
- experien¿¿ relevant¿ de lucru în coordonarea activit¿¿ii de produc¿ie;
- abilit¿¿i ¿i deprinderi în managementul echipei;
- fluen¿¿ în limba englez¿ ¿i/sau german¿;
- atitudine proactiv¿, orientat¿ spre g¿sirea de solu¿ii ¿i ob¿inerea de rezultate pozitive.

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei într-un mediu organiza¿ional multina¿ional cu tradi¿ie în profesionalism;
- pachet salarial competitiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI - INSTRUIREA ANGAJATILOR - DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.