MANAGER CONSTRUCTII

Techkon Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizarea si intocmirea documentatiilor tehnico - economice
- pregatirea ofertelor pe baza documentatiilor, estimare de preturi
- pregatirea tehnica si tehnologica a lucrarilor
- coordonarea echipei de lucru
- responsabilitate pentru derularea lucrarilor de constructii-montaje pana la terminarea acestora si predarea protocolara
- comunicarea cu subfurnizorii si managerul proiectului
- coordinarea subfurnizorilor de materiale si lucrarilor de constructie
- responsabilitate pentru calitatea lucrarilor efectuate, respectarea normelor de securitate si protectie a muncii si disciplinei in munca

CERINTE

Experienta in domeniul hidroizolatiilor constituie un mare avantaj
Abilitati tehnice si organizatorice
Experienta in conducerea unui colectiv de muncitori
Cunostince operare PC Microsoft Office, Autocad, Deviz

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, reale posibilitati de dezvoltare profesionala, autoturism de serviciu, telefon, laptop fac parte din echipamentele / instrumentele de lucru puse la dispozitie de catre companie

Techkon Plus SRL este o societate de comercializare a materialelor de constructii si realizare a lucrarilor specializate in domeniul hidroizolatiilor.
Domeniul de activitate al societatii cuprinde livrari si montaje complete ale sistemelor de hidroizolatii pentru hale industriale, fundatii, acoperisuri, terase blocuri, parcari, piscine, depozite de deseuri etc.
Un alt punct in domeniul nostru de activitate il constituie izolatiile termice si lucrarile de tinichigerie corespunzatoare.