MAGAZIONER

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala din Arad, din domeniul electronicelor folosite pentru telecomunicatii.

Responsabilitati:
- receptia marfii
- tinerea unei evidente pe calculator(intrari-iesiri)
- asigurarea necesarului de componente pentru productie

CERINTE

- minim studii medii
- cunostinte minime calculator(excel)
-disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat din Arad, Pecica, Lipova
- salariu mediu 800 ron net ( salariu+prima +bonuri)
- spor pentru ore de noapte

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.