LUCRATOR DEPOZIT

Nordic Investments Fund Retail (JYSK)

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigurarea unor servicii de calitate clientilor prin indeplinirea operatiunilor zilnice in depozit:
- Primirea si depozitarea marfii
- Descarcarea si distribuirea marfii
- Receptionarea/Verificarea cantitativa si calitativa a marfii conform documentelor de insotire a marfii
- Livrarea corecta a marfii din depozit conform documentelor de vanzare
- Depozitarea corecta si asigurarea unui flux optim al marfii:
- Asigurarea curateniei si ordinei in depozit.

CERINTE

- Orientat catre rezultate
- Serios
- Motivat
- Preferi lucrul in echipa
- Flexibil, pozitiv si muncitor
- Ai cunostinte si abilitati legate de bunurile destinate casei si gospodariei
- Ai cunostinte despre elemente de mobilier
- Experienta in desfasurarea activitatii in cadrul unui depozit
- Cunostinte de baza de Limba Engleza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Daca aveti calitatile necesare si disponibilitatea de a va alatura echipei noastre noi va oferim:
- Oportunitatea de a te alatura unei companii aflate in plina expansiune si de a fi membrul unei echipe dinamice;
- Salariu competitiv si un loc de munca atractiv si sigur

Compania JYSK a fost fondata in 1979, cand JYSK a deschis primul magazin in Danemarca. Astazi JYSK este un grup international cu magazine in 22 de tari si o echipa de peste 10.000 de angajati. Noi oferim clientilor nostri o gama larga de bunuri la preturi competitive, produse pentru dormitor, baie, living, ferestre si gradina. www.jysk.com