Lucrator contabilitate primara

Sc Verbita Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde direct de inregistrarile efectuate in contabilitate;
Inregistreaza si conteaza in contabilitate facturi, chitante si toate documentele primare, generate de activitatea firmei;
Urmareste evidenta corecta a stocurilor si obiectelor de inventar.

CERINTE

Studii superioare economice;
Cunostinte de contabilitate financiara-primara;
Experienta minim 2 ani;
Cunostinte operare PC;
Persoana organizata si ordonata.

BENEFICII OFERITE

Salar fix;
Lucru intr-o echipa bine organizata;
Mediu de lucru profesionist.

Companie specializata in comercializarea de autovehicule Dacia, Renault, Nissan fiind concesionar Dacia si Renault din judetul Arad. Alte activitati derulate de companie sunt cele legate de partea de service auto, garantie si post garantie, comercializarea piese auto de origine, cat si activitatea de taximetrie, rentacar, leasing, broker asigurari.