LUCRATOR COMERCIAL/ CASIERE

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt disponibile pentru Magazine din Arad

- acordarea de consultanta clientilor (consiliere, ajutor in achizitiile pe care acestia le fac);
- promovarea produselor si serviciilor din magazin;
- aprovizionarea rafturilor cu produse;
- aranjarea produselor pe raft;
- amenajarea raionului in functie de evenimentele importante ale magazinului (catalog, promotii, etc.);
- mentinerea curateniei si ordinii pe raion.

CERINTE

- minim studii medii finalizate;
- experienta profesionala minim 6 luni in domeniu constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Salariu atractiv in functie de experienta , bonuri de masa si alte beneficii

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.