Lectori cursuri: Management, Marketing, Tehnici vanzari, Managementul Resurselor Umane, Manager de Proiect etc

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- predarea cursurilor in regim de colaborare pe proiect
- mentinerea relatiei cu managementul companiei pentru evaluarea programelor de formare

CERINTE

- studii de specialitate in domeniile mentionate
- experienta in domeniu si cunostinte de specialitate actualizate
- excelente abilitati de a interactiona cu adultii
- experienta in educatia adultilor reprezinta un avantaj
- orientare spre client, atitudine pozitiva, responsabilitate, integritate, seriozitate, punctualitate
- disponibilitate pentru predarea cursurilor in week-end sau seara
- spirit inovativ, entuziasm
- persoana dinamica si bine organizata

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a va familiariza cu noi metode de instruire
- acces la cursuri moderne
- program flexibil ce permite continuarea altor activitati profesionale
- venituri motivante

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF
( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ?V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.