LANSATOR MODELE NOI

Barnett McCall Recruitment Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea sabloanelor pentru produsele noi ;
- Realizarea schitelor si specificatiilor tehnice pentru modelele noi ;
- Oferirea suport informational si practic departamentului de productie;
- Intocmirea listei cu necesarul de materiale pentru departamentul de productie;
- Actualizarea permanenta a sabloanelor

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in in realizarea de sabloane pentru geci, pantaloni sau sacouri;
- Limbi straine: engleza si/sau germana ??? reprezinta avantaj;
- Atentie la detalii, dexteritate, flexibilitate si bune capacitati de a asimila informatii noi;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru foarte bune;
- Pachet salarial atractiv corelat cu nivelul de experienta;
- 2 mese calde / zi;
- Transport asigurat de firma angajatoare;
- Tichete de masa;
- Posibilitati de perfectionare continua

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.