LANSATOR MODELE NOI

Barnett McCall Recruitment Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea sabloanelor pentru produsele noi ;
- Realizarea schitelor si specificatiilor tehnice pentru modelele noi ;
- Oferirea suport informational si practic departamentului de productie;
- Intocmirea listei cu necesarul de materiale pentru departamentul de productie;
- Actualizarea permanenta a sabloanelor

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in domeniu minim 2 ani;
- Limbi straine: engleza si/sau germana – reprezinta avantaj;
- Atentie la detalii, dexteritate, flexibilitate si bune capacitati de a asimila informatii noi;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru foarte bune;
- Pachet salarial atractiv corelat cu nivelul de experienta;
- 2 mese calde / zi;
- Transport asigurat de firma angajatoare;
- Tichete de masa;
- Posibilitati de perfectionare continua

Credem in excelenta serviciilor noastre. Suntem mandri de ele, de echipa pe care am creat-o si de rezultatele obtinute. Fiecare persoana este unica, fiecare proiect este inedit. Ne intrecem pe noi insine si telurile noastre profesionale de fiecare data, oferind clientilor nostri o abordare flexibila si comunicativa, o livrare perfecta.

Clientul nostru este o companie importanta pe piata productiei de mobilier.