Junior Sales Representative

ATLAS TELECOM NETWORK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica potentialii clienti si le prezinta oferta companiei;
- Negociaza si semneaza contracte;
- Promoveaza imaginea companiei in piata;
- Identifica si recomanda noi oportunitati de actiune.

CERINTE

- Studii medii, student sau absolvent de facultate;
- Cunostinte operare calculator si utilizare internet;
- Personalitate energica, gandire pozitiva, perseverenta;
- Bune abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.
- Dezvoltare profesionala, posibilitati de promovare in functie de performante.
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o afacere de succes.
- Oportunitatea de a lucra cu tehnologii noi, foarte performante in domeniul telecomunicatiilor.

Atlas Telecom Network Romania companie membra a grupului international Atlas Telecom angajeaza pentru sucursalele din tara.