Internship ProTV Arad

ProTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti la curent cu toate evenimentele socio-politice si esti interesat de ce se intampla in jurul tau. Iti place sa aduni informatii din diverse surse, sa le verifici si sa propui subiecte. Vrei sa lucrezi intr-un mediu foarte dinamic.

CERINTE

Esti student? Esti pasionat de jurnalism? Iti place sa fii cu un pas inaintea celorlalti? Vrei ceva nou si original? Atunci, locul tau este alaturi de noi.
Trimite-ne CV-ul tau si o stire conceputa de tine de max. 200 de cuvinte care sa cuprinda urmatorii termeni: soare, penar, masina, calendar, cana, cladire. CV-ul insotit obligatoriu de o fotografie in formatul 720x576 si stirea pot fi trimise la urmatoarea adresa de email: resurseumane.tm@mpg.ro.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii profesionale.

ProTV activeaza pe piata romaneasca din 1 decembrie 1995. Este postul TV care a revolutionat termenul de televiziune privata in Romania si care a dat startul pentru o serie de produse puternice pe piata media romaneasca: Acasa, ProCinema, ProTV International, ProFM, InfoPro