Inginer vanzari zona vest

HYDAC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectare si vanzare de echipamente hidraulice in 6 judete din vestul tarii;
-Informarea si consilierea tehnica a clientilor din arie;
-Analizareaa cererilor de oferta;
-Intocmirea si editarea ofertelorr tehnice si comerciale.

CERINTE

-Pregatire tehnica superioara temeinica in unul din domeniile: hidraulica (constituie avantaj), mecanica, mecatronica;
-Cunoasterea limbii germane (constituie avantaj) sau engleze;
-Abilitati de comunicare;
-Cunostiinte de operare PC: Windows, Office
-Constiinciozitate, atasament, pozitivism;

BENEFICII OFERITE

-Loc de munca full-time de tip home-office;
-Oportunitati de formare la nivel german;
-Echipa serioasa, deschisa si sprijin intern permanent;
-Salariu atractiv conform muncii depuse;
-Telefon, laptop, masina, bonuri de masa

HYDAC SRL este parte componenta a grupului german HYDAC International si are ca domeniu de activitate producerea si vanzarea intregii game de componente si sisteme hidraulice necesare industriei precum si service-ul aferent.