INGINER VANZARI TEREN

Romstal Imex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vinde produse si echipamente Romstal din gama hidro-termo-electrice-sanitare conform target-ului lunar
- Asigura consultanta tehnica clientilor Romstal si realizeaza oferte tehnice
- Prezinta si discuta oferta tehnica specifica
- Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
- Dezvolta relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora

CERINTE

- Studii superioare tehnice (preferabil Facultatea de Instalatii/Energetica)
- Experienta in vanzarea sau ofertarea echipamentelor hidro-termo-electrice-sanitare
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Dinamism, interes pentru deplasari
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Autoturism de serviciu, laptop, telefon
- Lucrul intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste si in continua dezvoltare
- Sistem consecvent de traininguri
- Posibilitati de invatare si promovare profesionala in cadrul companiei

Romstal Group este un grup de firme cu capital mixt, romano-italian, format din noua companii de prestigiu din domeniul comercializarii instalatiilor pentru constructii, productiei de tubulatura din materiale plastice, vanzarii de automobile, leasing, consultanta si brokeraj: Romstal Imex, Valrom Industrie, Romstal Leasing, Ink Consultanta si Brokeraj, Belform, Autoklass.