INGINER SERVICE IT

City Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentenanta calculatoarelor si a software-urilor instalate in punctele de lucru;
-Instalarea si configurarea sistemului de operare si a altor software-uri, conform cu politica companiei;
-Instalarea,configurarea si mentenanta perifericelor-imprimante, scannere de coduri de bare, modemuri comunicatie etc-utilizate in punctele de lucru;
-Configurarea si mentenanta retelelor la nivel de punct de lucru.

CERINTE

-Buna cunoastere a calculatoarelor personale din punct de vedere hardware;
-Bune cunostinte de Windows XP, MS Office;
-Cunostinte baze de date;
-Bune abilitati de comunicare, dorinta de perfectionare;
-Seriozitate,capacitatea de concentrare pe prioritati;
-Capacitatea de organizare si planificare;
Avantaj:minim 1 an experienta la o firma cu acelasi profil sau de calculatoare.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-masina de serviciu;
-telefon mobil;
-echipa tanara;
-mediu de lucru placut;
-posibilitati de perfectionare in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

Retea nationala de farmacii.