Inginer Sef Retea Cupru

ATLAS TELECOM NETWORK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste respectarea implementarii proiectului retelei de cablu de cupru pe teren;
- Decide modul de amplasare a cutiilor de jonctiune;
- Verifica modul cum s-au instalat cablurile de cupru si cutiile de jonctiune;
- Propune modificari ale proiectului pentru imbumatatirea nivelului de semnal la clienti;
- Raporteaza zilnic activitatea superiorilor.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul telecomunicatiilor/IT;
- Cunostinte si experienta de lucru in retele si echipamente de telecomunicatii;
- Experienta, cursuri sau cunostinte solide in tehnologii precum GSM sau DECT;
- Abilitati organizatorice foarte bune;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Dezvoltare profesionala;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o afacere de succes.

Atlas Telecom Network Romania companie membra a grupului international Atlas Telecom angajeaza pentru sucursalele din tara.