INGINER PROIECTANT INSTALATII / INSTALATOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- proiectarea diverselor instalatii pentru constructii conform standardelor.
- elaborarea solutiilor tehnice de proiectare instalatii.
- elaborarea documentatiilor de proiectare pe faze de proiectare (SF, PTh-DE, DTAC).
- urmarirea executarii lucrarii pe santier/ lucrari de service-mentenata.
- implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de executie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- inginer proaspat absolvent facultate tehnica.
- cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D. - absolvent al Universitatii Tehnice - Instalatii pentru constructii.
- atentie, perspicacitate, constiinciozitate, seriozitate. - abilitati de analiza si sinteza. - capacitate de intelegere, abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- se ofera un mediu de lucru profesionist.
- oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura.
- posibilitatea efectuarii unor cursuri de specializare in tara/strainatate.
DESCRIEREA COMPANIEI:
Firma noastra ofera servicii complete de proiectare, consultanţă, executie, mentenanta pentru diverse instalaţii pentru domeniile rezidential, industrial.