Inginer Proiectant Apa - Canal, Edilitare

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCUL DE MUNCA ESTE IN ORADEA!!!
In cazul acceptarii relocarii se asigura locuinta.
- realizarea de desen tehnic executie si calcule aferente;
- armonizarea elementelor unui proiect bun cu cerintele tehnice.

CERINTE

- studii superioare Instalatii pentru constructii hidro; ISPM,
- experienta in domeniu de 2-3 ani.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- atitudine proactiva si minutioasa;
- bun cunoscator desen tehnic;
- punctualitate si initiativa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv + alte avantaje si beneficii.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Clientul nostru este a 2-a companie la nivel national ca si cifra de afaceri/2006 in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare. Actualul proiect se ridica la valoarea de 300.000.000 EUR si se va derula pe o perioada de 5-6 ani.