INGINER OPTIMIZARI

Yazaki Component Technology Arad

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajuta la crearea si modificarea instructiunilor de lucru.
- Sprijina activitatile de optimizare cautand metodele de imbunatatire continua.
- Pregateste rapoarte specifice departamentului din care face parte.
- Participa la sedintele operative zilnice din productie , la completarea listelor cu actiuni si responsabili.
- Participa la sedintele de calitate zilnice, cu prezentarea defectelor si cauzele producerii acestora.
- Inregistreaza si urmareste actiunile de imbunatatire continua in formatul stabilit.
- Participa la auditurile de linie si identifica oportunitatile de imbunatatire.

CERINTE

- Candidatul ideal este absolvent al unei facultati tehnice, proactiv si dornic sa isi inceapa cariera intr-o companie de productie unde imbunatatirea continua si initiativa personala sunt incurajate si sustinute.
- Candidatul ales pentru acest post va fi vorbitor de limba engleza si dispus sa isi mute domiciliul in orasul Arad.

Yazaki Component Technology Arad face parte din corporatia japoneza Yazaki. Producem si furnizam componente electrice si electronice pentru cei mai mari producatori de automobile.