Inginer Mentenanta

Hella Electronics Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea, conducerea si supravegherea procesului de intretinere si modificarea mijloacelor de productie in vederea asigurarii disponibilitatii cantitative si calitative;
-Analizarea si diagnosticarea greselilor aparute, specificarea disfunctiilor aparute la mijloacele de productie complexe;
-Realizarea de propuneri in scopul eliminarii defectelor si evitarii deteriorarilor (de ex. achizitii / montaje noi);
-Redactarea unor planuri de intretinere si coordonarea dispozitiilor care vizeaza optimizarea activitatii de mentenanta, inspectie si reconditionare (cicluri, materiale, costuri);
-Stabilirea si procurarea pieselor de schimb (cantitate, calitate), in vederea asigurarii disponibilitatii mijloacelor de productie.

CERINTE

-Studii superioare tehnice, profil electric;
-Experienta relevanta de lucru in mentenanta preventiva, in cadrul unei companii din industria automotive;
-Cunostinte bune de limba engleza, cunostintele de limba germana reprezentand un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Daca veti alege sa faceti parte din echipa Hella
-Veti lucra intr-un mediu bazat pe comunicare deschisa, respect reciproc si performanta;
-Veti face parte dintr-o echipa dinamica si orientata catre rezultate;
-Veti beneficia de un pachet salarial motivant si de oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

Get the chance to achieve your potential with the Hella Electronics team! Take a new step up in your career and send your application (in English or German) and an application letter, stating your career options, to the following e-mail address:
recrutare.HER@hella.com

www.hella.com