INGINER MECANIC

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma germana, specializata in productia de elemente de legatura si de asamblare in domeniul auto, care isi va deschide sectie de productie in Salonta, judetul Bihor.

CERINTE

-studii superioare in domeniul mecanic
-cunostinte specifice in domeniile prelucrari metalice, scularie, injectii mase plastice
-experienta in domeniul mecanic, prelucrarea metalelor sau maselor plastice, minim 3 ani
-cunostinte de limba germana - nivel avansat
-cunostinte de limba maghiara ¿ constituie avantaj
-permis de conducere ¿ cat. B
-abilitati de conducere
-capacitate de analiza si sinteza
-abilitati de comunicare si munca in echipa

BENEFICII OFERITE

-oportunitati rapide de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala de un inalt profesionalism
-programe de instruire si dezvoltare profesionala
-pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Training, evaluare, recrutare si selectie de personal.