INGINER (Layout planner, Fabrica de volane)

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea layout-ului si planificarea fluxului de materiale pentru proiectele fabricii de volane;
- Contributia la asigurarea flexibilitatii si eficientei productiei respectand reglementarile de siguranta si ergonomie;
- Analizarea posibilitatilor de optimizare a layout-ului existent.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta in realizarea de layout ( prezinta avantaj experienta in industria auto) - minim 1 an;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Prezinta avantaj cunoasterea limbii germane;
- Cunostintele de desen tehnic si instrumente CAD prezinta avantaj;
- Persoana dinamica, creativa, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Domiciliul stabil in judetul Arad.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
Posibilitatea de avansare profesionala;
Conditii de munca la standarde internationale;
Tichete de masa din prima zi de lucru;
Servicii medicale gratuite;
Transport asigurat din judetul Arad

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America