Inginer intretinere (mentenanta) instalatii, utilaje, echipamente Parc Logistic

DUNCA EXPEDITII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmeste si urmareste realizarea planului de intretinere preventiva pentru toate instalatiile, utilajele, echipamentele din cadrul Parcului Logistic
-Analiza cauzelor defectelor, diagnosticarea acestora,stabilirea tipului si modului de indepartare a deficientei si defectului
-Verificarea corectitudinii efectuarii lucrarilor de reparatie
-Evidenta pieselor de schimb si materiale precum si actualizarea stocurilor in functie de necesitati
-Documentarea si asigurarea capabilitatii instrumentelor de verificare;
-Efectuarea cererilor de materiale referitoare la necesarul de piese de schimb noi

CERINTE

-studii tehnice superioare, de preferat electrotehnice sau mecanice
-initiativa, capacitate de analiza
-cunostinte operare PC medii (Word, Excel, E-mail)
-experienta intr-un post similar minim 2 ani
-abilitati in utilizarea sculelor si dispozitivelor
-cunostiinte de limba engleza nivel mediu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv in functie de rezultate
- tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT MARFA INTERN SI INTERNATIONAL
LOGISTICA SI DEPOZITARE MARFA