Inginer Instalatii judetul Caras Severin

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma multinationala ce activeaza cu succes in domeniul constructiilor.

Responsabilitati:
- coordonarea si organizarea echipei de muncitori;
- respectarea termenelor proiectelor in lucru;
- mentinerea relatiilor cu subantreprenorii;

CERINTE

- experienta de lucru pe santier in domeniul retelelor de apa- minim 5 ani;
- bune cunostinte ale limbii germane;
- solide cunostinte in domeniul retelelor de apa;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- posibilitatea de dezvoltare alaturi de un colectiv profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.