Inginer instalatii electrice - manager de produs

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie care produce si comercializeaza produse in domeniul electric, cu sediul central in Ungaria si punt de lucru in Romania.
Sarcinile principale sunt:
- Consilierea tehnica a clientilor;
- Prezentarea de produse pentru clienti in cadrul evenimentelor organizate;
- Suport tehnic echipei de marketing in vederea existentei de date tehice corecte;
- Solutii tehnice pe parte de conetica;
- Verificarea si traducerea descrierilor tehnice la produse deja existente;

CERINTE

- Studii de specialitate (electrotehnica, instalatii electrice), superioare sau postliceale;
- Experienta de 5-10 ani in domeniul electric;
- Limba engleza nivel avansat;
- Limba germana si maghiara, constituie avantaj;
- Cunostinte operare calculator (Office, Corel, Adobe Photoshop);
- Capacitate de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Salariu cuprins intre 2000 si 3000 RON;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Laptop;
- Training-uri;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta; R
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.