INGINER ELECTRONIST, Departamentul intretinere, Fabrica centuri de siguranta

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea echipamentelor si utilajelor din productie precum si a tuturor echipamentelor conexe care sustin procesul de productie;
- Intretinerea utilajelor auxiliare: statia de compresoare, statia de joasa tensiune, centrala termica si utilitatilor generale;
- Implementarea de noi proiecte de imbunatatiri pentru masini;
- Executarea programului de intretinere preventiva a masinilor;
- Participarea la revizii curente, revizii tehnice si reparatii capitale.

CERINTE

- Studii superioare tehnice ( profil electro );
- Experienta in domeniul intretinerii de automate programabile si controllere prezinta avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- Persoana cu spirit practic, dinamic, inovativ, abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Cunostinte de operare PC ( Pachetul MS Office );
- D- Studii superioare tehnice ( profil electro );

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
-Posibilitatea de avansare profesionala;
-Conditii de munca la standarde internationale;
-Tichete de masa din prima zi de lucru;
-Servicii medicale gratuite;

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America