INGINER CONSTRUCTOR pentru constructii meta

Euro Job

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta in domeniul constructiilor metalice minim 1 an
- operare P.C. nivel mediu
- cunostiinte utlizare Autocad
- facultatea de inginerie
-: cunostinte obligatorii de limba italiana

BENEFICII OFERITE

- conditii de munca deosebite in cadrul unei societati cu capital strain
- telefon de firma, autoturism, salariu in concordanta cu calitatile dovedite de persoana,
- bonusuri la rezultate, zile festive, evenimente organizate de firma,

SC. Euro Job SRL. este o agentie profesionala de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca care se recomanda a fi un partener serios pentru furnizarea de servicii complete si de calitate in domeniul managementului resurselor umane.
Agentia este acreditata ITM, dispune de personalul si logistica necesara, desfasurarii activitatii de mediere la cele mai inalte standarde de calitate si eficienta.
Inca de la inceputul activitatii, Euro Job s-a impus pe piata muncii interne si internationale, oferind departamentelor de resurse umane solutii in urma unui elaborat proces de identificare, selectare, testare, evaluare, pregatire si prezentare a candidatilor.
Obiectivul Euro Job este de a facilita confruntarea cererii cu oferta de locuri de munca, pentru a raspunde la nivel optim atat exigentei angajatorilor, cat si solicitarilor celor care sunt in cautarea unui loc de munca in concordanta cu pregatirea profesionala si experienta acumulata.