INGINER CONSTRUCTII DRUMURI SI PODURI

SC CONFORT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizarea si conducerea lucrarilor de constructii de drumuri
Planificarea activitatii si evaluarea periodica.
Coordonarea activitatii echipei de lucru.
Coordonarea dupa proiect a activitatii.
Coordonare aprovizionarii la termen cu materialele necesare desfasurarii activitatii

CERINTE

Studii universitare - constructii de drumuri si poduri.
Experinta in constructia de drumuri.

Disponibil la deplasari in tara.
Bune abilitati de comunicare si de analiza.

Cunoasterea normativelor si stasurilor de drumuri in vigoare
Cunoasterea modalitatilor de calcul a profilelor capacitati portante si a studiului de trafic
Cunoasterea materialelor de constructii specifice ( atit cele uzuale cit si cele noi pe piata, precum si valoarea lor estimativa )

BENEFICII OFERITE

MASINA DE SERVICIU,TELEFON DE SERVICIU ,DIURNA DE DEPLASARE

.C. CONFORT S.A. este o societate specializata in executarea lucrarilor de instalatii in constructii, avand o experienta de peste 40 ani in domeniu.
S.C. CONFORT S.A. isi desfasoara activitatea in urmatoarele domenii:

Proiecteaza:
instalatii de gaz, incalzire, sanitare, electrice, ventilatii;

Executa:
instalatii interioare de incalzire, sanitare, electrice, gaz;
instalatii de ventilatie, antiincendiu;
retele termice clasice si din teava preizolata;
retele exterioare de apa si gaz din otel si polietilena;
retele de canalizare;

Confectioneaza:
prefabricate de instalatii (firide gaz, tablouri electrice, cutii hidranti incendiu, camine vane);
prefabricate din beton: tuburi Ø200 - Ø1200, garaje, placi acoperire canale termice, profile U, stalpi de gard, dale de beton;
tamplarie de PVC cu geam termopan;