Inginer Chimist, Prestigioasa Companie Multinationala Timisoara

BARNETT McCALL RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de masuratori, testari si determinari fizico-mecanice cu ajutorul aparatelor de masura si control din dotarea laboratorului;
- interpretarea si evaluarea rezultatele testelor si masuratorilor;
- conceperea specificatiilor de test si instructiunilor de lucru;
- utilizarea analizei statistice si instrumentelor de calitate datelor obtinute in urma masuratorilor.

CERINTE

In numele clientului nostru, prestigioasa companie multinationala in industria de automobile, cautam Inginer Chimist care sa se alature echipei.

- absolvent studii superioare tehnice, profil chimie;
- experienta in laborator, minim 1 an, acreditare ISO TS 16949 si ISO EN 17025;
- cunoasterea pachetului MS Office;
- bune cunostinte de Engleza, Germana constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, precum si un mediu de lucru intr-o companie multinationala cu multiple oportunitati pentru cariera.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.