Inginer Calitate Service

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea calitatii in cadrul fabricii de volane conform ISO TS 16949
Deplasari la sediul clientului pentru rezolvarea reclamatiilor calitative.

CERINTE

Studii universitare tehnice
Experienta in domeniul relatiilor cu clientii si planificarea calitatii in domeniul industriei automotive;
CunostinteISO TS 16949;
Cunostinte avansate de limba engleza (cunoasterea limbii germane prezinta avantaj);
Disponibilitate la deplasari in strainatate;
Permis de conducere categoria B cu experienta;
Capacitate buna de organizare, comunicare si munca in echipa
Domiciliul stabil in Arad

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
Conditii de munca la standarde occidentale
Posibilitati de training si dezvoltare a carierei intr-o echipa tanara si dinamica

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America