INGINER CALITATE PROCES

Huf Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestioneaza legatura cu clientul (aprobari, reclamatii, 8D, cerinte client);
-Supravegheaza si monitorizeaza procesul de productie prin testele finale calitative;
-Participa la implementarea proiectelor noi in fabrica.

CERINTE

-Experienta ca inginer mecanic min 2 ani in industria auto;
-Foarte bune cunostinte de mecanisme, mecanica fina si desen tehnic;
-Familiarizat cu instrumente specifice FORD (APQP, MSA, SPC, FMEA);
-Limba engleza la nivel conversational, limba germana constituie un avantaj;
-Persoana organizata, meticuloasa, atenta la detalii, creativa, capabila sa munceasca in echipa;
-Cunostintele de proiectare si experienta ca auditor intern ISO TS 16949 reprezinta un avantaj;
-Domiciliul stabil in municipiul Arad.

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv bazat pe competenta si evolutie profesionala;
Posibilitati de training si de dezvoltare a carierei intr-o firma multinationala in cadrul unei echipe de profesionisti;
Tichete de masa si asistenta medicala gratuita.

HUF ROMANIA S.R.L. este cea mai recenta investitie a grupului Huf International GmbH, producator de echipamente pentru accesul, securitatea si imobilizarea autovehiculelor. Fabrica din Arad si-a inceput activitatea de productie in luna Octombrie 2006. In vederea extinderii activitatii, suntem in cautare de un Inginer calitate cu urmatoarele responsabilitati: