INGINER CALITATE PROCES

Huf Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestioneaza legatura cu clientul (aprobari, reclamatii, 8D, documente, cerinte client);
-Gestioneaza documentele aferente (PSW, plan de control, fise inspectii);
-Asigura calitatea produselor in procesul de productie;
-Coordoneaza procesul de imbunatatire continua in fabrica.

CERINTE

-Experienta ca inginer mecanic calitate in industria auto(3 ani);
-Experienta de lucru cu documentele APQP min 3 ani;
-Familiarizat cu tehnicile calitatii;
-Limba engleza bine si franceza de dorit;
-Disponibilitate de deplasare la sediul clientului

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv bazat pe competenta si evolutie profesionala;
Posibilitati de training si de dezvoltare a carierei intr-o firma multinationala in cadrul unei echipe de profesionisti;
Tichete de masa si asistenta medicala gratuita.

HUF ROMANIA S.R.L. este cea mai recenta investitie a grupului Huf International GmbH, producator de echipamente pentru accesul, securitatea si imobilizarea autovehiculelor. Fabrica din Arad si-a inceput activitatea de productie in luna Octombrie 2006. In vederea extinderii activitatii, suntem in cautare de un Inginer calitate cu urmatoarele responsabilitati: